KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278362
nr 1427 8362
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Signerad, kustmotiv. Akvarell, bildmått: 32x40cm, yttermått inklusive ram: 45x53cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:50:30
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)